Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

З 1/10 нова адреса сайту serpnevenvk.kl.com.ua 

 

Участь у методичному семінарі для фахівців дошкільної освіти


12  квітня 2018 року Михайлик Н.А. вихователь різновікової групи дошкільного підроздулу взяла участь у  методичному семінарі-тренінгу щодо впровадження проекту «Впевнений старт» (освітня програма для дітей старшого дошкільного віку та навчально-методичне забезпечення) для завідувачів ДНЗ,вихователів-методистів, вихователів ДНЗ (НВК), який проходив на базі Валківського ДНЗ «Веселка» 

 

   Метою заходу було показати переваги та можливості роботи за програмно-методичним комплектом «Впевнений старт».
   
     У ході науково-практичного блоку тренерами  через  презентаційні матеріали   представлено зміст (теоретичне підгрунтя) та практичне використання всіх складових навчально-методичного комплекту – «Впевнений старт: «Книга для вихователя», «Книга для дошкільника», «Альбом з художньо-творчої діяльності», «Книга для батьків» та інформаційний портал. В рамках даного блоку  музичним керівником  Валківського ДНЗ «Веселка» Дудкою С.В.  з вихователями проведено  ритмічні руханки «Побажаємо добра», «Малюємо світ».
   Протягом практичного блоку педагоги мали змогу змоделювати та продемонструвати на основі планування «Впевнений старт: «Книга для вихователя» різні форми роботи з дітьми упродовж дня за певною темою: «Коло друзів». Педагоги відзначили значні переваги програмно-методичного комплекту «Впевнений старт».
   Під час  підсумково-рефлексійного блоку тренерами  проведено анкетування «Після» та практичним психологом (Дем'яненко С. О.) вправу «Коло вражень».