Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

Заняття в ДНЗ

З 25.04. по 25.05.2014 року в усіх дошкільних закладах проводяться заняття по закріпленню знань отриманих протягом навчального року. В нашому дошкільному закладі також були проведені такі заняття. Так, 25.04. було проведене заняття з природи в старшій групі, яке називалося «В гості до Ведмедика». Діти показували свої знання під час експериментально – дослідницької діяльності, розповідали про взаємозв'язки і залежності в природі, були закріплені правила поведінки у природному довкіллі.

Заняття з природи було проведене і в середній групі на тему: «І у полі, і у лузі, ми природі вірні друзі», де діти закріпили свої знання про рослинний та тваринний світ, також закріпили правила поведінки в довкіллі.

Заняття по закріпленню знань були проведені і з логіко – математичної діяльності в середній та старшій групах. Діти називали цифри, рахували, вирішували задачі та приклади, розповідали про геометричні фігури та їх властивості.

Також свої знання та уміння діти показали по мовленнєвому розвитку. В середній групі було проведене заняття на тему: «В гості йде до нас весна», а в старшій групі заняття на тему: «Подорож в країну мрій», яке було проведене у цікавій формі, на якому діти узагальнили свої знання з грамоти отримані на протязі року.