Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

З 1/10 нова адреса сайту serpnevenvk.kl.com.ua 

 

Урок-пам'яті

18.09.2018 року в навчальному закладі був проведений урок пам'яті біля пам'яника загиблим воїнам односельцям з нагоди визволення с.Серпневе від нацистських окупантів.

На старті до нових перемог

10.09.2018 року у відповідності до плану проведення Олімпійського тижня було проведено турнір з настільного тенісу та  загальношкільний забіг учнів 1-11 класів.

Триває олімпійський тиждень

 

06.09.2018 року у відповідності до плану проведення Олімпійського тижня в закладі були проведені виховні години "Українські спортсмени, про яких говорить увесь світ", футбольний та баскетбольний  турніри.

Вітаємо!

07.09.2918 року   в залі засідань районної державної адміністрації відбулись урочисті з нагоди Дня фізичної культури і спорту. В ході святкування Олейнікова Лілія Павлівна була нагороджена Почесною грамотою  Валківської районної державної адміністрації та Валківської районної ради за багаторічну сумлінну працю, високий рівень професійної майстерності, значний особистий внесок у популяризацію здорового способу життя, розвиток і підтримку фізкультурно-оздоровчої та спортивно масової роботи на Валківщині, творчий підхід до реалізації завдань сучасної державної політики в галузі освіти та спорту і з нагоди дня фізичної культури та спорту в Україні.

Детальніше: Вітаємо!

Заходи в рамках Олімпійського тижня

04-05.09.2018 року в рамках Олімпійського тижня були проведені "Веселі старти" та  спортивні естафети "Ми - олімпійці" серед учнів 4-7 класів.