Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

З 1/10 нова адреса сайту serpnevenvk.kl.com.ua 

 

Тиждень історії та права

З 25 по 29.11.2013 в закладі пройшов тиждень історії та права. Відповідно до плану тижня було проведено відкриття предметного тижня, випущено газети, оформлено виставку історичної літератури в шкільній бібліотеці. До участі у тижні були залучені учні 1 – 11 класів. Вчителі історії Тарасов В.В. та Тарасова Ю.В. запропонували історичні «заморочки», завдання «Історія України в живописі», «Історія України в ребусах», цікаві запитання та загадки на історичну тематику. Поряд з цим були проведені ряд заходів з правової тематики. Особливо цікаво пройшов захід, присвячений історії лихослів»я. Була використана нова форма роботи – оформлення «швидкої газети» на тему «Закон і відповідальність».

Під час проведення тижня історії та права до закладу надійшла інформація про те, що учениця 9 класу НАЗАРУК ТЕТЯНА перемогла на районній олімпіаді з історії та буде представляти заклад на обласній олімпіаді.

Вчителі закладу дякують всім учням за активну участь в предметному тижні, а Назарук Тетяні перемоги на обласній олімпіаді.