Серпневий навчально-виховний комплекс (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад) Валківської районної ради Харківської області

З 1/10 нова адреса сайту serpnevenvk.kl.com.ua 

 

Учнівський парламент

Учнівське самоврядування Серпневого НВК існувало з моменту відкриття школи. Відповідно до змін у соціально - економічному розвитку країни зазнавало змін і шкільне самоврядування.

 

У 2017/2018 навчальному році учнівське самоврядування здійснює роботу у  складі чотирьох міністерств:

  1. Міністерство освіти (облік відвідування, організація огляду знань, підготовка учнів до уроків, підготовка до проведення предметних тижнів, олімпіад конкурсів).
  2. Міністерство цікавих справ (організація дозвілля школярів на перервах та в позаурочний час, проведення вечорів відпочинку, масових заходів, колективних творчих справ).
  3. Міністерство інформації та правової освіти (організація видавництва шкільної газети „Прометей”, інформування батьків про події, які відбуваються в школі, правоосвітня діяльність).
  4. Міністерство спорту і здоров’я (пропаганда здорового способу життя, організація та проведення бесід, лекцій, круглих столів про шкідливі звички, організація спортивних заходів).
  5. У жовтні 2016 року Ушкварок Альону, ученицю 10 класу було обрано головою учнівського самоврядування Валківщини.